Kilka słów o mnie …

„Prawdziwa sztuka obroni się sama. Ale nie przede mną.”

Z tymi słowami Władysława Sikory  czuję się zadziwiająco mocno związany.

Większość fotografów przeszło tę samą drogę od młodzieńczej czy nawet dziecięcej fascynacji możliwością utrwalania mniej lub bardziej ważnych chwil z życia swojego, rodziny i znajomych do pomysłu, żeby robić to co się lubi i jednocześnie zarabiać na życie i utrzymanie sprzętu ( niekoniecznie w tej kolejności ).
Oczywiście smartfony  wywróciły do góry nogami ten porządek świata i teraz wszyscy fotografują i filmują, ale to temat  na inną okazję.
Ja w tym względzie niczym oryginalnym pochwalić się nie mogę, więc będę jeszcze bardziej lakoniczny niż grany przez Stanisława Tyma KO-wiec z Rejsu:
Urodziłem się dawno, dawno temu gdy Sean Connery jako agent 007 uganiał się za diamentami a Pink Floyd wydali Meddle.
Kilka lat później dostałem mój pierwszy aparat i tak to się zaczęło …..
Z połączenia  zamiłowania do fotografii, motoryzacji, sportu i muzyki powstało to co można zobaczyć na kolejnych stronach i w archiwum. To jest główna tematyka mojej twórczości, choć oczywiście nie stronię od innych „wyzwań” od architektury po portrety, sesje, fotoreportaż,  fotografię produktową i reklamową. Mieszkam na południowo-zachodniej  Lubelszczyźnie, więc podkarpackie i świętokrzyskie też są w moim zasięgu.

Tak więc zaoszczędzając sobie i ewentualnym czytelnikom  prób poetyckiego opisu co mi w duszy gra gdy naciskam spust migawki, poprzestanę na prezentacji części mojego dorobku i ewentualnych komentarzach do wybranych zdjęć. Jeśli ktoś z Państwa na ich podstawie uzna, że mógłbym coś dla niego w tej materii zrobić proszę o kontakt.
Można też „łapać mnie” na Facebooku motorsportowym lub tym gdzie zamieszczam fotorelacje z tego  co się dzieje w Kraśniku i okolicach   i to właśnie tam zdjęcia  pojawiają się w pierwszej kolejności. Takie są realia, że większość  pyta po pierwsze gdzie będzie można zdjęcia zobaczyć i czy na  Facebooku i czy jeszcze dzisiaj.  Staram się sprostać tym oczekiwaniom.

 

Michał F. Lenart

 

PS.
Niby to oczywiste ale….
… działam na „zawodowym” sprzęcie, legalnym oprogramowaniu i wystawiam faktury.

 

 

error: Content is protected !!